Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Albaner

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
L-Patriot
........................................................
Me shqiponjen n'qaf
Me alltin n'bel
Jetoj ne Zvicer
Kosov kam temel
Gjakin e nxet
Shqiptar rrebel
Nese ki inati
Bonja shqipes 1 tel
........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)