Më mbaj mend (për 1 muaj)

2faces - Honey

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Orssy-g

ey bajb, ti je sik, ti je we, ti um ngon
Ti sum shef veq ne endër po um shef ne televizion
ti po thu kejt ti i lshon ti po thu ehh ti um don
Ti po thu kurr sum harron se tim u pom vizaton
Eki ni fletore per dore intim eej
Eki ni store lëndore qi eos shkelqej
E bon ni vepër shum teper qi kot pershkrohet
Eki ni pik shum fell qi padushim trealizohet
Ej Bebey eki ni sen tmir se je teper teper crazy
edhe soqi je per mu a a um fal lady
edhe me kann nbin ti sum lsho
Ej lady falesh para gjumi mem pas ngat
Ti endrron me kann me mu e jo me tjeter kon
Ti endrron met than te du llife e ntelefon
Ti endrron nsy met shiku buzen e kafshon
Ti skupton e vazhdon se eos nuk te don honey

Nessi

Do you think about me honey, pe shof edhe vet
pse per mu jeten e jep, pse per mu veten e shet
veten nuk pe sheh kur permenet emni jem
as uj nuk pishe nuk pot nxen veni vend
sa venat i ke pre, sa gjinja i ke lshu
veten e ke rre, sa pare ke harxhu
kur um sheh n'qytet, vjen te un si magnet
se e boj mas miri, nget si maca mas minit
um shef n'tv, t'doket vetja n'anderr
un tek ti vi, veq nese lujm teater
un sjam wifi, prej larg me mujt mem kap
jam vip, po kit zemer se kam hap
emnin tem tatoo, n'shpin e ke lan
veq per mem taku, edhe shpin edhe dhan
don edhe statu, me bo n'oborr tand
ti um thot te du, po nessi ti nuk don (honey)

ref
un jam per ty, ti prap sum don
kejt i boj per ty, po prap sum don
du me kan me ty, po ti vet nuk don
un vetem tyyyyy (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)