Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Vrinca - Pse Me The Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pse M'the te dua
kur s'je per mua
e s'mund te jemi bashk
ke me m'kerkuar
ke me u penduar
se shum Moj te kam dasht...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)