Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Ne Tru Me Je Fiksu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti dukesh i qete flegmatik
Nga femrat trembesh se ke frik
Ka djem qe mu dun po si du
NE TRU ME JE FIKSU ...

Ti dukesh i qete flegmatik
Nga femrat trembesh se ke frik
Ka djem qe mu dun po si du
NE TRU ME JE FIKSU ...

REFRENI
Hajde zemer keshtu mos si a thua ke ra ne letargjiiii
Ty shqisat tpaskan maru
Do ti gjesh kur pran tme kesh mu ...

Hajde zemer keshtu mos si a thua ke ra ne letargjiiii
Ty shqisat tpaskan maru
Do ti gjesh kur pran tme kesh mu ...

Ti mor djal nga un mos ki frike
Se nuk jam un femer me rrezik
Ka djem qe me dun por si du
NE TRU ME JE FIKSU ...

Ti mor djal nga un mos ki frike
Se nuk jam un femer me rrezik
Ka djem qe me dun por si du
NE TRU ME JE FIKSU ...


REFRENI
Hajde zemer keshtu mos si a thua ke ra ne letargjiiii
Ty shqisat tpaskan maru
Do ti gjesh kur pran tme kesh mu ...

Hajde zemer keshtu mos si a thua ke ra ne letargjiiii
Ty shqisat tpaskan maru
Do ti gjesh kur pran tme kesh mu ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)