Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Hajde Shoto Mashalla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde Shoto marshalla
Fluturo me krahe x2

Ref...x2
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

Lujma Shote midisin o
Mos ma korit fisin o x2

Ref...x2
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)