Më mbaj mend (për 1 muaj)

Offchestra - Ky Marak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur kalon rruges me naze si lule zambak
Ndalu pak e hidhma syrin se kam zan marak
Kur kalon ti rruges sime e me buzeqesh
Mi fal jetes kaq gezime je dashnia vet...

Ky marak maraku i shkret
Nuk me len zemren e qete
Dashurine qe kam per ty
Nuk e ndrroj per kta dy sy...

Une e di cka ke ne zemer ma thon ata sy
Lule je lule ke emrin lumi une per ty
Kur kalon ti rruges sime e me pershendet
Mi fal jetes kaq gezime je dashnia vet...

Ky marak maraku i shkret
Nuk me len zemren e qete
Dashurine qe kam per ty
Nuk e ndrroj per kta dy sy...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)