Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Xhan Xhan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Trendafilat Nuk I Dua
Ne Shenje Paqeje S'pranoj
C'me Bere Mor Zemer Thyer
Jo Nuk Mundem Te T'harroj

Refreni 2x:
Xhan Xhan O Moj Xhan
Pse Me Le Me Koke Menjane
Xhan Xhan O Moj Xhan
Jo Nuk Mundem Te Ta Fal

2x
Trendafilat Nuk I Dua
Me Ata Me Vrave Ti
Mu Betove Mu Betove
Per Te Shkreten Dashuri

Refreni 4x:
Xhan Xhan O Moj Xhan
Pse Me Le Me Koke Menjan
Xhan Xhan O Moj Xhan
Jo Nuk Mundem Te Te Fal.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)