Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Ç'u Dëshirush Me Të Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ç’u dëshrush me t'pa ty
Ftyrën tande mori moj
U bo shumë qi s’jemi pa
Letra prej teje s'kam marr

U bo shumë qi s’jemi pa
Letra prej teje s'kam marr

Fati im me ty osht lidhë
Përveç teje tjetër s’du
Për ty mendoj ditë e nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Për ty mendoj ditë e nat
Vetëm ty o do t'jesh për mu

Paske pas fatin e zi
Aman aman
Ç'i s'na lojn për me u pa

Ç'i s'na lojn për me u pa

Kur i shoh
Shokt e mi ej aman
Me të dashnet
Krah për krah x2

Faqe kuqe moj shefteli
Aman aman
Edhe buzët si jesheboj

Edhe buzët si jesheboj

Ku t'ka lala
Moj kumri ej aman
Pse s'po flet
O njiher me goj x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)