Më mbaj mend (për 1 muaj)

KAOS - Kush Ka Me Met

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vig Popa:
Prit pak bitch-es po vjen vig poppa
Po une vi edhe e boj prap nobody can stop us.
Kumedit qa keni menu deri tash veq krejt ju jeni fucked up.
Edhe ni her e nxo qaq mir veq qe keni me met me goj t'hapt.
Nuk e keni hiq iden nuk e keni as 1 tem joo.
Hini dilni knej anej meniher keni mu harru
krejt qa ke thon e maj men perjet.
Nuk o me ransi ti qa ki vesh a e ke bo ti me kajt a me kesh.
I vetmi sen oo veq qaj qe met n'fund ki me pa cila ma shum vlen n'fund ko me pa kush ka me met.
Tjert menojn qe jena na t'njejt amo kan me vrejt qe jom ndryshe krejt.
Kjo nuk o per sot kjo met per gjith plot munohen po nuk mujn mem prek jo nuk ka me u nal une kurr perjet deri diten qe ko me vdek.
Kush ka me met
Kush ka me met
Kush ka me met
Kush ka me met
Krejt menojn qe na jena t'njejt kan me vrejt qe je ndryshe krejt.
Kush ka me met X6
Krejt menojn qe na jena t'njejt kan me vrejt qe je ndryshe krejt.
Kush ka me met X2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)