Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhela - Jasha Adelajda

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda (2x)

ajde ca pi knoj
adelajden me vullnet
ajde mandi i nishtulles
o e past me jet

ajde ca pi knoj
sonte me vullnet
mandi i nishtulles
o e past me jet

jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda
adelajda adelajd e vogel

jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda
jasha adelajda adelajda e vogel
(kce kce)

ajd te gilavava oo adelajda
te gilavava adelajda(2x)

o mandi i nishtulles gilvea
ajde mandi te gilavella

o ca i knoj
ren me ren
ca i knoj
ren me re
o te gilavava adelajda
mandi te nishtulless
un i knoj
mandit te nsihtulles ca ja knoj
le le lejj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)