Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Papi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF 3x:
Ay papi! mi pezhao,
esta noche me segurao
con vocè quiero danzar, ay papi!

Ven, ven, anda conmigo
agora yo un momento
amor suavedad

Ven, ven, anda conmigo
agora yo un momento
no hay porque hesitar

2x
sincero mio amor
mio santo corazao
è para-para vocè

REF 3x:
Ay papi! mi pezhao,
esta noche me segurao
con vocè quiero danzar, ay papi!

2x
You gotta wine upon da floor
make me scream, gimme some more
baby shake that body, don't stop

REF 2x:
Ay papi! mi pezhao,
esta noche me segurao
con vocè quiero danzar, ay papi!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)