Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Irini Qirjako - Këngë Dasme Përmetare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me hair e me te mbare
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

O kjo dhenderri e pare
More djale x2

Flori e margaritare
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Edhe miqesin me rradhe
More djale x2

M'u shtofsh u befsh nje mehalle
More djale x2

Si gruri qe mbin ne are
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)