Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhim Presheva - E Pranë S'të Kam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa shumë kohë kishte kaluar,
Unë mendova se t'kam harruuu,
Mbrëmë në ëndërr të pash,E kuptova se jam i marrë.

2×-Sa të lumtur ishim bashkë
Unë prej teje kërkoja gjithçka,
Sa të kam dasht por s'te kam pranë.

2×-Ooooo sa jam i marrë,
Koha kalon,e pranë s'të kam.

Ndarjen vete e kam kerkuuu,
Dhe se kam dit sa shume të du,
E tani që s'të kam pranë
Zemra ime për ty qan.

2×-Sa të lumtur ishim bashkë,
Unë krejt teje kërkoja gjithçka,
Sa të kam dasht por s'të kam pranë.

2×-Oooooo sa jam i marrë,
Koha kalon,e pranë s'të kam...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)