Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Fol Sa Me Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
LE LE LE LE .. O LE LE LE LE
HEREN E PARE QE JEMI PA E KAM KUPTU QE N'FIJE SMUJ MET RA NDRYSHE MSHIKON NDRYSHE ME FLET QKA DON PREJ MEJE SDI AS VET.

A JAM PER TY S'THE AS NJEHER SE ZEMREN TENDE SDESHTE ME MA CEL E BAN SEKRET KET DASHURI ME FOL ME MU POT VJEN MERZI.

THUAJE SE ME DON SE SBOHET NAMI SJE I PARI QE MTHU AS I MRAMI FOL MOS ME LE PAS MESNATES SE KAN THAN KURRE SI DIHET NAFAKES[2]

LE LE LE LE .. O LE LE LE LE

HEREN E PAR QE JEM TAKU NUK E ZBULOVA QKA MENDON PER MU EH NDEJTEM BASHK E DY TRE SAHT KURR SMU AFROVE PAK MA NGAT.

A JAM PER TY S'THE AS NJEHER SE ZEMREN TENDE SDESHTE ME MA CEL E BAN SEKRET KET DASHURI ME FOL ME MU POT VJEN MERZI.

THUAJE SE ME DON SE SBOHET NAMI SJE I PARI QE MTHU AS I MRAMI FOL MOS ME LE PAS MESNATES SE KAN THAN KURRE SI DIHET NAFAKES [2X]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)