Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo - Ne Do Puthemi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne do, ne do
Do pajtohemi dhe do dalim
Ne do, ne do
Njeri-tjetrit do t’ja falim.
Dy here kam gabuar une
Dy here ke gabuar ti
Tani kemi deshire
Qe ne erresire a ne drita
ne te puthemi.

Neeeeeee , kudo qe jemi
Ne do puthemi
Neeeeeee, ckado qe ndodh rreth neve
Ne do puthemi.
Pa ombrelle
ne shi e diell
ne do puthemi.
Dhe pa turp mes njerezve
Ne po puthemi.

Ne do, ne do
Do pajtohemi dhe do dalim
Ne do, ne do
Njeri-tjetrit do t’ja falim.
Sikur vathe ne veshin tim
Puthja eshte zbukurim
Buza shije vere ka
Kemi inspirim.
Dua vetem qe te puthemi.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)