Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albana Mesuli - Dashuria Qe Te Kam Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kam ran n`hall mdridhet zemra sonde s`je si heret t`jera `ke ndryshu krejt qind per qind zemren time po ma nxin [x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x2]

zemra sa tka mall me ti than sonde 2 fjal` prej ksaj lot qe mkan piku per gjith jeten tkan met mallku.[x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x3]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)