Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Onyox - Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

OnyOx, just like a star
You got to feel him now
You got to hear this sound

A-Coffee, sweet like sugar
You wanna lick it now
Like a lollipop

Ajo m'kerkon
Ajo po don
Me kercy me mu se kam style
kam klas

Breakdance e boj
Te gjithe m'shikojne
DJ come on jepi super bass

OK!

Introduction.

O sa te paska hije kur kercen
Ti princeshe, ti princeshe.
Sa bukur e tund belin me lezet
Ti princeshe, ti priceshe.
Je kercimtarja me e mire n'qytet
Ti princeshe, ti priceshe.
Me zgjate jeten kur me buzeqesh
Ti princeshe, ti priceshe.

Ref:
Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

Ajo flirton me mu
Ajo po don me bo
Step Up, ne mes te rrethit
Step Up, she rock it.

Ajo e di se une
Boj Robotic C-walk
Dupstep, ne mes qytetit
Dubstep, she brake it.

E di? Sa m'pelqen ti?
Me jep motiv te jetoj.
Me ty dua te jem tani,
Nen driten e henes te vallzojme.

E di? Sa m'pelqen ti?
Me jep motiv te jetoj.
Me ty dua te jem tani,
Nen driten e henes te vallzojme.

Ref:
Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)