Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petro - 1001 Netë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me sheh loja fillon
Zemra rrahjet i shton

Why do i love you i think and smile
Because i know the list could run on for miles
The whisper of your voice the warmth of your touch
So many little things that make me love you so much

E di do jesh e imja sot ti
Nuk ka rendesi asgje pra
Vec nje puthje me fal

AaaaAaaaAaaaAaaa
Zeri saj me therret
AaaaAaaaAaaaAaaa
Afrohem dhe e prek
AaaaAaaaAaaaAaaa
Kjo ndjenje e vertet
AaaaAaaaAaaaAaaa
Zgjat 1001 nete

The way that your kiss feels with desire
And how you hold me with the warmth of a blazing fire
So yes there are angels in heaven above
I know because god send me one to love

E di do jesh e imja sot ti
Nuk ka rendesi asgje pra
Vec nje puthje me fal

AaaaAaaaAaaaAaaa
Zeri saj me therret
AaaaAaaaAaaaAaaa
Afrohem dhe e prek
AaaaAaaaAaaaAaaa
Kjo ndjenje e vertet
AaaaAaaaAaaaAaaa
Zgjat 1001 nete
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)