Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc - Ktheje Koken Mbrapa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here
te shikosh babane moj
per te fundit here
se babai per ty moj vajze
eshte bere pike e vrere
ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe njehere...2x

Det me lot behet avllia
kur del nusja nga shtepia
ka lezet vajza te qaj
se po ndahet nga babai
Degjoni nje fjale qe thote
''Duaje burrin mbaje fort''
porsi nena me baban
nuk do gjesh ne gjith dynjan...

Sot martohet vasheza
ajo moj meskeputura
buze trendafileja
bu bu bu bu burbuqeja

Ref...

Ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here
te shikosh babane moj
per te fundit here
se babai per ty moj vajze
eshte bere pike e vrere
ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here...2X

Ububu kto vajzat sot
nuk jane si nje here mot
nuse behen e s'ngjajne dot
jo nuk cojne asnje pike lot
Degjoni nje fjale qe thote
duaje burrin mbaje fort
porsi nena me babane
nuk do gjesh ne gjithe dynjane...

Sot martohet vasheza
ajo moj meskeputura
buze trendafileja
bu bu bu bu burbuqeja...

Ref...

Ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here
te shikosh babane moj
per te fundit here
se babai per ty moj vajze
eshte bere pike e vrere
ktheje koken mbrapa moj
ktheje moj dhe nje here...2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)