Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Hajde Qika Pash Bacen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jalla djal pash daden hajdee
(2)jalla pash ni zote..
un me ty mor djal aman aman
(2)mos qoj kohen poshte ..
un me ty mor djal aman aman mos qoj kohen poshte mos qoj kohen poshte...

aman aman aman aman aman amaaann of of of of offff

jalla qik pash bacen hajde
(2) o pash perendine
un me ty moj qik aman aman
ta heki merzine ooo ta heki merzine

un me ty moj qik aman aman
ta heki merzine ooo ta shijojm dashnine...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)