Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Flora Gashi - Para Meje Lum E Kesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
para meje lun e kesh,
mos ban me sy se marrin vesh,
po kendoj e kenga nuk pom shkoonnnn...
sonte tu bana jaran..

(2)luj luj luj se t'paska hije
ska kush lun ma mir se tije
qka mqoj zoti met pa tyy..
e nafak me ra n'dashni..

menzi naten e pres t'kaloj
dora jote t'me shtrengoj
se dashnia esht e fooooort...
do te n'dizet si baroooot...

(2)luj luj luj se t'paska hije
ska kush lun ma mir se tije
qka mqoj zoti met pa tyy..
e nafak me ra n'dashni..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)