Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Hajdi Motra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O hajdi motra t'ja fillojna Kanges Oooo
T'ja fillojna kanges
Jem motrat e vllaut oo
Ne ja kena Anen Ooo
E ja kena Anen

O hajdi motra t'ja fillojna defit Ooo
T'ja fillojna Defit
Jem motrat e vllaut
E ja bajm Shyretin Ooo
E ja bajm Shyretin

O hajdi hajdi ne të gjithë ta kallim Ooo
ne të gjithë ta kallmi
O Vllaut tonë O nusen t'ja marrim Ooo
O nusen t'ja marrim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)