Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumi B - President

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Voto Lumin president
i heki dit'e punes ton javen e boj vikend
Munesh me m pa tu u pijav n parlament
Une e---- tu u sill nqytet me tenk

Kqyrma bustin n'qender t shehrit
qaq i madh shihet prej helikopterit
kom menu, kom vendos mas miri
prej sodit Himnin e Kosoves e knon MC PIMI

U cant be me (uh), Believe me (uh)
muti jem ka er'trendafili
dal me shorce midis dimri
edhe keshi me juve me bunda qysh kari po ngrihni

YES YES Lumi B the best
si une nuk ka lirisht veti kejt njerzt
shkoj ne videofest i lam i vesht
Vigani mthot:'Mos e bo naj gjest se p'i grupi tqes'

Po une nuk kom bo kurgjo keq
ja kom uru qmimin ni kengtares me kong tvjedht
(Urime)'shume mir e ki nxerr qat kong tvjedht
t'dhifsha n'tekst edhe t'pshursha nproducent"

(2X) Kuqe e Zi i vesh e gjyksin plot me lesh
its good to be an ALBANIAN

Ma mire me pas qenin dost se dostin qen
Per qata ti nuk je dosti jem
se dosti dostin kurr nlloq se len
se dosti dostin nuk e prek ku i dhem

Maj men qito fjal qe po i thom
djalin tem skom me lon me nejt me djalin ton
ma shum se une per ket'ven asnjoni skontribon
damnnn edhe Atifetja per mu po voton......

(Vooto Lumin President tu pijaav nParlament)
(Lumi B the bestt)

BEAT BY: STRIKE BEATZ
SCRATCHES BY: DJ BLUNT
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)