Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi - A Po Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur une jom nalt,ti je n'hanë
Une(une) nalt(nalt) edhe ti po m'don
Un s'iu dissi,qika
shume ngat shume ngat,tash iu ika
shum shpejt,shum shpejt me livrita
hajde krejt majt-djatht une mrrijta
sistemin n'dore duhet k'to dita
nuk po kthehem mo n'2002-ta

x2 Going to kill on this winter
looking like hoochie gal hipster
winnin hips really faster (wine wine hips so faster)
man me love me some rasta

Nese don ndrro ose duro
mentalitetin e keq na ë-ëh
nese don ndrro qe jo duro
me neve harro,harro, harro

x2 A po don edhe ti si une?
A po don edhe ti si une?
A po don edhe ti si une?
Edhe qe don,se di a ta banë

Zemer, koha jote shkoj ka ardh per temën
hala nuk kom hyp as deri n'zero
ki me thon ti ku e gjeti
as ni sen nuk osht i njejti
qysh po thu ti?
ma i mire hood-i aa?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)