Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bilalli & Offchestra - Ky Marak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref:
ky marak maraku i shkret
qysh s'ma le zemren e qet
dashurin qe kam per ty
nuk e ndrroj per kta dy sy x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)