Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Po Fantazoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(gena)
ja le le le le ja le
le le le le aman aman
duhet ta bej ty sot nje kompliment
bukur po dukesh me shum se perfekt

(xhuli)
a je as je i njejti
qe dje me lute e
dua nje shans kush
te ka faj qe s'dite
te me afrohehsh pak me
eleganc

ja le le le le ja le le le
aman aman

(xhuli)
e di 100 perqind qe
te pelqen stili im
por ende s'me ke then
te dua e di 100 perqind
qe ky esht nje fillim kur
roli kryesor esht per mua
vetem nje her me duhet
qe buzet e tua te shkrihen
tek un e pastaj neser mbrema
po te premtoj qe do kerkosh
me shum

(gena)
ja le le le le ja le le le
aman aman
vetem nje her dua buzet e tua
te shkrihen tek un po ti provosh
ti vetem nje her do te kerkosh edhe
me shum

(gena)
po fantazoj si dot shijoj 24 e kater or
po me vjen keq qe po ta kujtoj po per
momentin s'me
ke ne dor

ja le le le le le ja le
le le ja le le le aman aman

ja le le le le le ja le
le le ja le le le aman aman
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)