Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - Untouchable 12

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Featuring:
Gjiko, Carbon, Lav'da, Kesh, G-Fatal, Lama Killa, NEC, Refresh Bajat, Elinel, Felony, Megja & Dennk
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)