Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkurte Fejza - Tuj Shetit Drinit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hEEEEJJJ TUJ SHETIT RRETH DRINIT TE ZI QYSH MU QA ZEMRA PER GJYS QMU QA ZEMRA E QMU VRA BALLI
QMU QA ZEMRA E QMU VRA BALLI TE DY SYT MI KA DOGJI MALLI.

TUJ SHETIT KAH DRI VALMIRI MORRA UDH KAH MANASTIRI
MORA UDH O UDH TE VJETER TE MARR SHKRONJA E TE SHKRUJ LETE.

HEEEEJJ MORRA SHKRONJA E GJETA FJAL KU ESHTE SHKRU E O GJUH E GJALL ,TU NIS E KU UDH GJETI SI VALë DRINI ALFABETI ,KU U NIS E KU UDH GJETI SI VAL DRINI ALFABETI.

TUJ SHETIT KAH DRI VALMIRI MORA UDH KAH MANASTIRI MORA UDH O UDH TE VJETER TE MARR SHKRONJA E TE SHKRUJ LETER
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)