Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Ninullat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rameka
...........................................................
Tash erdhi koha per mos mi lon gjon kesat
Si vagona tre veta po e sheh qysh dalin
Kur mendoj naj sen mshkon mendja te plisat

Tash do .... se helmin e gjeta
Prodhim i ri emri ti osht Rameka
Du mi lon n'tmeta un kta tre veta
Mos prit n'infinit se osht rrezik jeta
Ju sjeni lojtar jeni lojrat e lojtarit
Ju sjeni repera jeni pidha t'flliqt tkarit
Ju sjeni gangstera whek veq pidha
Dridhnu nkom sidomos kur vina
Buli Bx n'tekst une jom .....
Veq ty .......................
Ky diss osht ma shum se ti me bo seks
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)