Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Rruges Me Gur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rruges me gure oj nane
Une kur kaloj e
Shof nji vajze te bukur oj nane
Shume e dashuroj e

Shof nji vajze te bukur oj nane
Shume e dashuroj e

Shume e dashuroj oj nane
Se asht simpatike
E kam dashuru moj nane
S'e la pa e ike

E kam dashuru moj nane
S'e la pa e ike

...

Nga dritarja me shikon
E me dore ma ban e
Prej maraku vajze e bukur
Ta kendova kete kange

Prej maraku vajze e bukur
Ta kendova kete kange
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)