Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Lene Cigaren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
........................

2x
Se e di që nuk bën, e di që më dëmton
as kafja në mëngjes,
pa ty nuk më shkon

2x
Qysh me t’lon cigare?
A ka tjetër qare?
Ma harxhove Lekun,
shumë njerëz i le të vdekur

..........................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)