Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka & GBMC - N'club

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:2x Rameka
.............................................................
Jom n'club
Mune m'gjen n'Club
Tu pi tu kcy
Tu pi tu kcy
.............................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)