Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - 1 Shans

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ai te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une vec po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten du me bo
M'jep vec nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende

Nuk kerkoj me shum vetem ty po
du me t'pa kisha humb n'syt e ty
edhe s'isha,kthy mo
vec ma jep nje shans do ta kthej ne mrekulli
si Princesh qe je ty te duhet nje mbretri
Do ta ndryshoj jeten si per ty dhe per veti
nese na 2 jemi nje i perballlim krejt problemet
ki besim n'mu ki-ki besim n'mu une kam besim n'ty
une kam besim n'ty une s'kam ardh per lojna
as me thon se jam i fort dhe s'kam
ardh per met rrejt me ta mbush menjen plot
sinqerisht nuk kam kohe me u marr me sene te tilla
I'm a man,not a boy i'm business i need ya
kurr nuk te zhvlersoj dhe kerkun nuk
t'lo me njonin kurr s'do jesh e tepert biles
kur je kon ma para god i love your smile
si hutaq t'kisha pa like oh my god wow

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une veq po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten do me bo
M'jep veq nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith te tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende

Mezi pres qe t'jena bashk
edhe t'ecim mes qytetit
me kapuqa n'kry se ti e din
qa bon mileti,kane 1 milion tregime
dhe pse ni sekond kan pa xhelozia
dhe suksei jem shif qa ju ka bo
veja gishtin qfardo gjeje,msheli
syt qe ku osht,vetem m'thuaj nje vend bote
Msheli syt dhe qe ku Asht un per ty
do te boj gjithqka ti per mu do t'jesh gjithqka
kam plane pafund per jeten ne pergjithesi
veq Zoti na dhaft shneten se krejt kena mi i mrri
du qe t;jesh qdo sekond ne qdo hap ngjit me mu
nese n'jet dikun rrezohem a doo t'jesh hala me mu
jeta ka pengesa ka drita dhe vende te erreta
nese ne luftojm bashk gjithqka do t'jen te lehta
jeten nuk e du perfekt po shum
do ti afrohem,nese ti do jesh me mu perfektit shum
do ti largohemm

Refreni(x1).

Aii te ka premtu,ndoshta dhe te ka shfrytzu
Ndersa une veq po du me t'pa
nese ai te ka msuu
veq me qajt e me vajtu une te kunderten ko me bo
M'jep veq nje shans te tregoj
se nuk jam si gjith te tjeret JO,Jo
Vetem nje shans ta ndryshoj
ta ndryshoj gjith jeten tende
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)