Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Paraveli - Kush Ma Di Hallin Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une Ju Gjite Bu Nga Sper Djete }
O Ne Me Nimet Thuje Gjithe Lule 2×

Jalla Pushoj Uno Veshin }
O Ate Marakun Vete Per Duje 2×

Ref. 2×
Kush Ma Di Hallin Qekam
Pse Nuk Dogjan Per Se Gjat
Kush I Botes Bora Fshate
Djege Nisem Te Pa Fjale

O Moj Nuse Re Moj Nuse}
O Qenke Drurit Bukurisë 2×

Si Su Ke Fajti Xhamadanit}
O Ju Pak Shini Shtate Tersisë 2×

Ref. 4×
Kush Ma Di Hallin Qekam
Pse Nuk Dogjan Per Se Gjat
Kush I Botes Bora Fshate
Djege Nisem Te Pa Fjale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)