Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Labe - E Bukur Si Hena Sefte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E bukur si hëna sefte
e vogël, e bukur-o

Si qiriri seç u trete
e vogël, e bukur-o

Këmba, këmbës seç mu qepe
e vogël, e bukur-o

Më thua merrëm me vete
e vogël, e bukur-o

Ku të të shpie lanete
e vogël, e bukur-o

Merrëm e futëm në xhepe
e vogël, e bukur-o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)