Më mbaj mend (për 1 muaj)


Seldi - Me Duaj Si Une Te Dua Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e di ku je tani
Nuk e di ku jeton
Nuk e di a m'ke harruar
Nuk e di apo mendon

Une ty ste kam harruar akoma
Veç per ty menoj
Une ty ste kam harruar akoma
Shpirti im gjithmone do te te kerkoje

refreni (x2)
Te lutem ti me duaj si po te dua une
Te lutem kthema zemren qe ta dhashe dikur
Nuk mundem ti harroj une tek ty ato sy
Kthema qetesine qe more tek une

Pse po ndihem keq ?
Pse ?
Po vuaj kaq shume
Pse o jete pa fat
Po me dënon
Mua kaq shume
Trupi po me dridhet
Shpirti
Shpirti po me qan
Per ata dy sytë e tu
Qe më si kam par

refreni (x4)
Te lutem ti me duaj si po te dua une
Te lutem kthema zemren qe ta dhashe dikur
Nuk mundem ti harroj une tek ty ato sy
Kthema qetesine qe more tek une
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)