Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Njemije Jete Po Ti Jetoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa e vogel fjala
Se them dot cka ned j'en per ty
Prej atëher kohen e ndala
T'fala vetem dashuri
N'es te zemren tende
Edhe shpirtit tim
Tatuazh te jetes e bem dashurin

Refreni 2x
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par dot Dua njesoj
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par o zemer dot Dua njesoj

Sa her t'them te dua
Te shtrengoj te puth ne ball
Sa te ndjej kur me thua
Ti je shkaku qe je jam gjall
N'es te zemren tende
Edhe shpirtit tim
Tatuazh te jetes e bem dashurin

Refreni 2x
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par dot Dua njesoj
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par o zemer dot Dua njesoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)