Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Kenge Budallaqe (Dua Te Pi)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte dua te rri
Ketu prane detit te zi
Sonte mungon vec ti
Ketu mbi catine time ti
Aaaaa, kenge budallace
A-a-a-a-a, kenge budallace.

Sonte dua te pi
Te pii pakufi
Sonte dua te parara,
Ndersa n'kembe smund te rri
Aaaaaa, kenge budallace
A-a-a-a-a kenge budallace
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)