Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariann - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rep'1-Ariann:
Ty tkom engjull,e tash s'njoh tjeter femer hiq
Ty t'kom melaqe ,qe ko met dasht gjith
Ki me kon gjith e jemja,kurr sko met lendu
Ko me kon gjith aty kur ki nevoj per mu
Se ti mi dite vlerat,tash un ta dho respektin
Tash ti plotsoj deshirat,se ti sma kqyre gjepin
Munohum per njoni-tjetrin n'pergjithsi
Bashk na dy gjithmon deri pafundsi
Bojna sene t'mira gjithmon me dashni
Asniher sene t'kqija me xhelozi
Veq per ty mendoj , veq per ty qit sen e boj
Se un tdu ty , pa ty jeten smuj e paramenoj
Me ty cdo minut dua ta kaloj
Se veq per ty cdo sekond un mendoj
Ty t'kom princeshen tem,qe ta fali krejt jeten
Me ty gjithqka jom,me ty e plotsoj veten.

Reff'2X-Lannex:
Malli me kish marr
Kur e pash per her te par
Dhe e putha perseri
Une mes dy syve n'baaall.

Rep'2-Metkilla:

Pernime malli m'kish mar kur e pash per her t'par
Edhe zemra mu ka nal , se ti je shum e rrall
Po du met pas ngat po du eren me ta ni
Po du qdo sekond une me nda me ty
Un e di qe ti e man fjalen qe ti ma ke dhon
Un e di qe ki me kon ajo qe ti ki me kon
Ke besu n'fjalen e par qe un ty ta kom thon
Un besoi qe na dy kena me kan bashk gjithmon
YEAHHH
Je tu m'mungu po du zonin me ta ni
Po du buzen me ta prek po du me kon veq me ty
E kur jom ngat teje sa shpejt koha kalon
E nese ty nuk tkom nuk pe du as tjeter kon
Ti je ajo qe kohen mrapa e kthen
Ti je ajo qe me gabu nuk um len
Ti je ajo qe meriton shumqka
Ti je ajo qe per mu je gjithqka.

Reff 4X Lannex:
Malli me kish marr
Kur e pash per her te par
Dhe e putha perseri
Une mes dy syve n'baaall.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)