Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Na Pe Ndreqim Ti Pe Prish

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:2x Preisoni & Bx-A
.....................................................
Nese ka ma pidh none qe mun e bon ma mir se na at'her
Na pe ndreqim ti pe prish na pe ndreqim ti pe prish
Nese ka ma pidh none qe mun e bo ma mir se na at'her
Na pe ndreqim ti pe prish na pe ndreqim ti pe prish
.....................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)