Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ramadan Krasniqi (Dani) - Një Letër

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Një letër më ka ardhë, por prej kujt nuk e di
ndoshta është prej nënës sime, që e lash në vetmi
Një letër më ka ardhë, por prej kujt nuk e di
ndoshta është prej nënës sime, që e lash në vetmi

Ref.
Kisha dashur o që ti shoh, ata sy që kan' lotuar
kisha dashur me prekë atë dorë, dorën që më ka shkruar
Kisha dashur o që ti shoh, ata sy që kan' lotuar
kisha dashur me prekë atë dorë, dorën që më ka shkruar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)