Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scion - Me Lendove

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ishe engjull , ne syt e mi
isha i lumtur, kur perball ishe ti
veq ti dallojshe , n'ket rreth me shoqni
u dashurova shum , e gabim ishte ky

S'kisha guxim , me ti shpreh kto ndjenja
heshte zemra, kur eshte me shoqe te veta
E mora forcen , me ty me ddal
shum emocione , mu dridhke mu qdo fjal

Reff 2x...Sa shum me lendove, diten kur me tregove
ndjenjen tem , asniher se kuptove
um mashtroj koha , saher n'ty mendova
njerin e gabum un e dashurova

Kalun ditet tu e prit momentin
ishte von per mu , ti ishe me tjetrin
nuk e dita , qe me ta kalon
te dashurova fort , e ti je me tjeter kon

mu prishen krejt ,andrrat qe i pata
planet qe i bana , kto netet e gjata
per mu ndryshoj ,krejt kjo bot
kur m'the e du tjetrin, na dy jem veq shok

Reff 3x...Sa shum me lendove, diten kur me tregove
ndjenjen tem , asniher se kuptove
um mashtroj koha , saher n'ty mendova
njerin e gabum un e dashurova.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)