Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scion - Ajo S'meriton Lot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo s'meriton lot n'sy
ajo s'meriton me vujt
ajo meriton dashni
me ndjenja t'saj nuk bon me lujt

Qdo femen e ka ni onderr me kon me personin qe e don
qdo femen lendohet leht ti e lendon e se kupton
qdo fjal e mir e bon me kesh me pas 1 dit t'lumtur n'jet
qdo fjal e keqe e bon me hesht ajo s'fol prehet e qet

Ajo s'ka arsye nese gabon s'ka faj gabimi permirsohet
ajo beson n'dashni po sot pi dikujt ajo mashtrohet

ref 2x...Ajo s'meriton lot n'sy
ajo s'meriton me vujt
ajo meriton dashni
me ndjenja t'saj nuk bon me lujt

Pe prish ni femen per 1 nat en shtrat
a po menon ma larg tash kush i rrin ngat
e hupi familjen moralin e bukurin
SHPRESAT per jet nuk i jep kerkush NDIHME

Ajo del n'rrug e drogohet
dhunohet e maltretohet
jeta e saj u bo kejt ferr
as dashni mo si ofrohet
nalet e kqyr qiellin me sy
e i pikojn lot't n'faqe
koha mprapa smun mu kthy
pa rrugdalje bon VETVRASJE

ref 3x...Ajo s'meriton lot n'sy
ajo s'meriton me vujt
ajo meriton dashni
me ndjenja t'saj nuk bon me lujt.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)