Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vladimir Toska - Po Te Them Te Verteten

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
neper mjet dashuris
ta fala
ta fala shpurtin tim
si tatuazh do te mbaj ne gji
sdo re fshi kurr nga shpirti im

ref 4×

ne ty do te jem gjithmon
une te dua vetem ty
me ty do kaloj gjith jeten po ta them un te verteten

nje deshir zotit i kerkoj
qe ne te dy kurr mos na lendojn
tna japi formc mua edhe ty
te jemi te forte ne kte dashuri

ref 9×

me ty do te jem gjithmon
une te dua vetem ty
me ty do kaloj gjith jeten
po ta them un te verteten
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)