Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - S'jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Diku shpresa m’fluturon
nuk di ka më çon.
Oh sa larg prej saj jam
krahë ta ndjek nuk kam.

M’pengojnë siç duket
gjithë ata që rrejnë pa pikë e pres.
Kur lajnë kamët me djersën time
e qeshin tu m’dhanë prapë shpresë.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)