Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elina Duni - Ka Nje Mot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ka një mot e gjysëm viti
që u deshëm moj gocë e vogël
njeri s’e diti.

Asnjeri nuk e diti
përveç teje moj gocë e vogël
edhe shpirtit.

Përveç teje edhe shpirtit
qysh atë ditë kur ta vuna unazën
te gishti.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)