Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Une Ty Moj Te Kam Dashte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Unë ty moj të kam dashtë ije
prej së vogli, si fëmijë.

S’të vjen keq ije
me më lanë ije.
E të marrësh
hajde moj tjetër njeri.

Sytë e mi moj po t’shikjojnë ije,
qajnë e rrjedhin si burim.

Ah moj zemër ije
qysh durove ije?
Digju digju
hajde mor shpirti im.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)