Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazi - Si Ne Perralle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nata e bukur, dashurija zgjuar po me me mban
Te veshtroj` dhe, ftyra jote engjullit I ngjan

Sonte zemer, ne dot ikim ku yjet rrugen na tregojn
edhe hana, duke qeshurputhjet tona i ndegjon

DO TE JEMI UN` DHE TI, DO TE JEMi TI DHE UN`
SHUM TE LUMTUR, SI NE PRALL E NE GJUM

Ty, un`, te dua, dhe per tjeter zemra nuk mendon
Doren, tende, dora ime ngroht e ledhaton

Sonte zemer, ne dot ikim ku yjet rrugen na tregojn
edhe hana, duke qeshurputhjet tona i ndegjon

DO TE JEMI UN` DHE TI, DO TE JEMi TI DHE UN`
SHUM TE LUMTUR, SI NE PRALL E NE GJUM
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)