Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-L - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x ref Linda

Duuu me kan me tyyy,
Ndjehem nvetmiii,
Sikur pa syyy,
Kur sjom me tyyy.

Master L

Beso nina shum rahat sa her tkom ty afer vetes
Po du me ta shpreh ndjenjen permes lapsit edhe fletes
Met than te dua me fjal nuk um mjafton
Dashurin qe kam per ty me ta shpreh sdi a mbeson
Mja nis me shkru per ty e shkruj ni roman
Du me kan gjith me ty edhe gjith met thirr gjan
Me ta pa ftyren sa her pi gjumi qona
Me kan gjith me ty mos mu nda zemrat tona
Fatit si dihet ket fjal krejt e kan than
Une fat tkom veq ty veq me ty po du me kon
Me zbulu shkronjen edhe ni emer
I LOVE YOU FOR EVER PO TA THOM ME ZEMER

2X ref Linda

Duuu me kan me tyyy,
Ndjehem nvetmiii,
Sikur pa syyy,
Kur sjom me tyyy.

Master L

Qdo minut tjetes tem po du me kalu me ty
Qdo sekond me tpas afer pa ty ndjena nvetmi
Pa ty nuk shkon pa ty sjom vetvetja
Pa ty ska kuptim per mu kurgjo jeta
Nashta pot doket qe shkruj si filozof
Rrena i ka kamt e shkurta une rrenen se kom shok
Se skom arsyje une ty met mashtru
Veq ta kom thon ,kom met thon ,t*thom DUU
Premtimet i kom dhon premtimet kom mi majt
Kena me kon tlumtur kurr skom met bo me kajt
Sa do qe jon munu neve me na nda
Na e bashkojna forcen qe ton jeten bashk me kon

4X ref Linda

Duuu me kan me tyyy,
Ndjehem nvetmiii,
Sikur pa syyy,
Kur sjom me tyyy.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)