Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Nuk Mund T'harroj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Do t´vdes i ri për ty
Nuk mund t´jetoj
Nuk mund t´marr frymë pa ty

O shpirti im pikëllim mallëngjim
A më ndëgjon
Malli për ty të qetë s´më len
Ike njëherë n´ëndërr më vjen

E vetmja shpresë!

Në ëndërr të pashë
Vallzoje mbi trupin tim
Duart t´i zgjas
E ti më ik në errësirë

2x
O shpirti im pikëllim mallëngjim
A më ndëgjon
Malli për ty të qetë s´më len
Ike njëherë n´ëndërr më vjen

Kot provoj të besoj
Se unë më nuk të kam
Se unë ty nuk të shoh

Nuk më shkon asnjë ditë
Asnjë orë asnjë çast
Pa menduar për ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)